O portalu

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?” – pytała niegdyś macocha. I choć Zła Królowa z baśni o Śpiącej Królewnie wierzyła, że istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź na to pytanie, my nie mamy wątpliwości, że piękno niejedno ma imię. A gdyby tego było mało, przybiera ono różne kształty, objawia się w każdym wieku i pod każdym kolorem. 

Zgodzisz się z nami?Jeśli właśnie przytaknęłaś, gwarantujemy, że znalazłaś się w najpiękniejszym miejscu w sieci. To właśnie na tym portalu niejednokrotnie przekonasz się, że każda kobieta jest piękna, tylko może nie każda wie, jak swój urok podkreślić. Nasza redakcja dostarczy Ci więc regularnie najświeższych informacji o trendach, a także podpowie, jak na każdym etapie życia dbać o siebie od zewnątrz i od wewnątrz. Podrzucimy również dużo pomysłów na to, jak pięknie spędzać wolny czas.  

Miłej lektury, Beauty!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Joanna Andrzejewska

Dziennikarka, właścicielka prostych włosów i wrażliwej cery, zaprzysiężona w armii walki z pomarańczową skórką. Pomiędzy pisaniem artykułów a śledzeniem najgorętszych trendów, trenuje taniec i uczy się szyć na maszynie.

j.andrzejewska@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Sacharewicz

Copywriterka z kilkuletnim stażem. Uwielbia slow fashion i naturalne podejście do pielęgnacji. Całym sercem wspiera ruch body positive. W wolnych chwilach jeździ na długie wycieczki rowerowe.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha – Wiśniewolska

Od wielu lat pracuje jako dziennikarka i copywriterka, co jest też jej ogromną pasją. Zaczynała od tworzenia treści o tematyce urodowo-modowej i cały czas rozwija się w tym kierunku. Stara się przekazywać swoją wiedzę w przystępny sposób. Prywatnie jest miłośniczką butów i torebek – zawsze znajdzie dla nich miejsce w swojej szafie.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Od lat interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Chętnie przerabia stare ubrania, by nadać im zupełnie nowego oblicza. Lubi też testować nowe kosmetyki oraz tworzyć je samodzielnie.

Zobacz wpisy autora

Nina Gęsikiewicz

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na specjalności reklama i promocja na UAM w Poznaniu. Oprócz zamiłowania do języka polskiego uwielbia bawić się modą i zgłębiać fenomen influencer marketingu. W wolnych chwilach czyta książki psychologiczne, tańczy high heels i gra na różowym ukulele.

Zobacz wpisy autora