Kursy makijażu permanentnego Hanami Academy. Zdobądź kwalifikacje i umiejętności jako linergistka

Kursy makijażu permanentnego Hanami Academy. Zdobądź kwalifikacje i umiejętności jako linergistka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Planujesz otworzyć swój salon kosmetyczny lub szukasz nowego zatrudnienia? Hanami Academy to świat profesjonalnego makijażu permanentnego. Wyjątkowy program szkoleniowy przygotuje Cię teoretycznie i praktycznie do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego nowoczesnymi technikami. Otrzymasz niezbędną wiedzę i nabędziesz umiejętności, dzięki którym Twoje klientki będą zadowolone z efektów Twojej pracy. Z Hanami Academy możesz zrobić kolejny krok w swojej karierze i skorzystać z rocznej szkoły mikropigmentacji i rozpocząć naukę pod okiem doświadczonego trenera. Dowiedz się więcej!

Hanami Academy – certyfikowana placówka do szkoleń w zakresie makijażu permanentnego brwi, oczu i ust 

Szkolenia na makijaż permanentny przeznaczone są dla każdej chętnej osoby. Oferta kierowana jest do kobiet o różnym stopniu zaawansowania umiejętności. Pragniesz rozpocząć karierę jako linergistka i wykonywać zabiegi makijażu permanentnego ust, oczu i brwi dla wielu klientek? Kurs makijażu permanentnego jest właśnie dla Ciebie. Dostępne szkolenia podzielone są na cztery stopnie zaawansowania.

Pierwszym z nich jest kurs dla początkującej linergistki, która chce rozpocząć pracę w tym zawodzie. Szkolenie zaawansowane dedykowane jest już dla absolwentów Hanami Academy, jak również dla Pań, które mają już jakąś wiedzę i praktyczne doświadczenie w zabiegach makijażu permanentnego. Każda kursantka może skorzystać również z dedykowanych, indywidualnych szkoleń na swoje potrzeby. 

Ostatnim rodzajem kursu są uprawnienia trenerskie, z przeznaczeniem dla osób, które pragną otworzyć własną placówkę z licencją Hanami PMU Academy. 

Szkoła makijażu permanentnego – przygotuj się do zawodu linergistki od A do Z 

Roczna szkoła mikropigmentacji powstała dla kobiet, które pragną zdobyć kwalifikacje i umiejętności linergistki. Zakres zagadnień, które zostaną poruszone podczas 10 zjazdów, jest naprawdę szeroki. Dotyczą m.in. technik pigmentacji, powikłań pozabiegowych, higieny zabiegowej, laserowego usuwaniu makijażu, social mediów, fotografii, prawa oraz pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone są przez wieloletniego praktyka i trenerkę, która zdobyła doświadczenie na wielu seminariach, kongresach i szkoleniach na całym świecie.

Dokładny opis i program szkoły makijażu permanentnego dostępny jest na stronie https://hanami.academy/szkola-makijazu-permanentnego/. Skorzystaj z oferty na zdobycie nowych umiejętności praktycznych, które podniosą jakość oferowanych przez Ciebie zabiegów we własnym salonie kosmetycznym!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Brokatowy lakier hybrydowy – doskonałe rozwiązanie na imprezę, bal i inne wydarzenia
Brokatowy lakier hybrydowy – doskonałe rozwiązanie na imprezę, bal i inne wydarzenia
Sylwestrowa noc zdarza się raz w roku, podobnie jest z innymi hucznymi wydarzeniami, więc warto zadbać o wyjątkowy wygląd.
Ostatnie wpisy
Jak uzyskać piękne rzęsy?
Jak uzyskać piękne rzęsy?