5 kont na Instagramie, które udowadniają, że piękno nie ma kształtu

5 kont na Instagramie, które udowadniają, że piękno nie ma kształtu
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Instagram jest źródłem niekończących się inspiracji i obserwowania wielu ciekawych osób. Wiele dziewczyn zrywa z dotychczasowym kanonem piękna udowadniając, że pewność sobie, uśmiech i życie w zgodzie ze sobą jest ważniejsze niż szczupła sylwetka. Okazuje się, że modelki i influenserki plus size zyskują coraz większą popularność w social mediach. Poznaj najciekawsze konta, które pokazują, że piękno niejedno ma imię!

Pełniejsze kształty, kobieca sylwetka i odważne eksponowanie swojego ciała, to cechy, które łączą konta promujące body posivite w sieci. Piękne są nie tylko modelki w rozmiarze 0! Coraz częściej w dużych kampaniach i pokazach mody biorą udział kobiety o większych rozmiarach oraz egzotycznym pochodzeniu. To cudowne, że świat jest coraz bardziej otwarty na różnorodność. Warto wiedzieć, że nie każdemu stan zdrowia pozwala schudnąć, a czasami niektóry czują się o wiele lepiej mając kilka nadprogramowych kilogramów.

5 kont na Instagramie, które promują idee body positive

Instagram przestaje być platformą na której zobaczymy jedynie osoby o nienagannych sylwetkach, w pięknych domach i z idealnym życiem. Coraz częściej sami influenserzy, jak i odbiorcy profile, które pokazują różne oblicza rzeczywistości, często również te z pozoru nieperfekcyjne. Dlatego coraz popularniejsze są konta osób, które bez mydlenia oczu prezentują światu swoje niedoskonałe ciało. Modelki plus size w rewelacyjny sposób udowadniają, że piękno może mieć różny kształt i rozmiar. Te dziewczyny stały się prawdziwą inspiracją, dlatego ich konta na Instagramie zyskują coraz większą popularność. Poznaj 5 wspaniałych kobiet, które są przepiękne, każda na swój indywidualny i bardzo ciekawy sposób.

Alva Clarie

Christine Larainee

Lidia Pia

Vanessa Daniels

Anna Fritzdorf

Przeczytaj też: 3 KROJE SUKIENEK, W KTÓRYCH WŁAŚCICIELKI RÓŻNYCH FIGUR BĘDĄ PREZENTOWAĆ SIĘ DOSKONALE

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*