Cleaner – kluczowy element profesjonalnej stylizacji paznokci

Cleaner – kluczowy element profesjonalnej stylizacji paznokci
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Cleaner, czyli preparat do czyszczenia paznokci, jest niezastąpionym produktem w profesjonalnym manicure hybrydowym. Dzięki niemu stylizacja jest nie tylko trwała, ale także zachwyca atrakcyjnym wyglądem.

Cleanery Indigo Nails

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie cleanerów firmy Indigo Nails, gdzie dostępne są trzy rodzaje tego produktu o różnych pojemnościach:

Klasyczny Cleaner Indigo

Kiedyś znany jako „fioletowy cleaner”, obecnie dostępny jest w odświeżonym opakowaniu z żółtą czcionką (jednak najmniejsze pojemności – 5 i 15 ml – nadal oferowane są w klasycznych barwach). Produkt ten (https://www.indigo-nails.com/cleaner-500ml) używa się po zmatowieniu płytki, chwilę przed nałożeniem odpowiedniego primera, w celu usunięcia wilgoci z płytki. Zabieg ten sprawia, że paznokcie są idealnie przygotowane do dalszej stylizacji. Cleaner Indigo usuwa także pył i wszelkie zabrudzenia z powierzchni płytki. Warto pamiętać, że klasyczny Cleaner Indigo nie jest przeznaczony do usuwania lepkiej warstwy nabłyszczającego topu, ponieważ spowoduje to zmatowienie.

Cleaner Shea Super Shine Effect

Cleaner Shea Super Shine Effect (https://www.indigo-nails.com/cleaner-shea-supershine-effect-500ml) to znakomity wybór, jeśli potrzebujemy usunąć lepką warstwę (np. top) ze stylizacji. Doskonale sprawdza się także przy szybkim manicure z bazami mineralnymi, gdy potrzebujemy zarówno usunąć lepką warstwę, jak i natłuścić skórki. Może być również użyty do wykończenia stylizacji – po wypolerowaniu go suchym wacikiem bezpyłowym, efekt połysku zostanie wzmocniony i utrzymany. Dodatkową zaletą Cleanera Shea Super Shine Effect jest przyjemny zapach Seventh Heaven!

Cleaner Wipe Off

Ofertę cleanerów Indigo uzupełnia Cleaner Wipe Off (https://www.indigo-nails.com/cleaner-wipe-off-500ml), który doskonale sprawdza się podczas usuwania lepkiej warstwy z topu lub hybrydy. Dzięki niemu paznokcie są gotowe do dalszej stylizacji. Cleaner Wipe Off jest niezwykle przydatnym preparatem w przypadku, gdy przytrafi się pomyłka podczas wykonywania zabiegu – dzięki niemu usunięcie nieutwardzonego produktu nie stanowi żadnego problemu! Dodatkowo warto zaznaczyć, że Cleaner Wipe Off nie matowi powierzchni.

Podsumowanie

Indigo Nails oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji paznokci, a cleanery to tylko niewielka część bogatego asortymentu. Jeśli szukasz profesjonalnych lakierów hybrydowych, narzędzi, akcesoriów czy innych preparatów pomocniczych, koniecznie odwiedź sklep online tej marki. Znajdziesz tam wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnej stylizacji paznokci!

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Perfumy niszowe – unikatowy zapach dla niej i dla niego
Perfumy niszowe – unikatowy zapach dla niej i dla niego
Wszystkie dostępne w sieciówkach perfumy zaczynają Ci pachnieć podobnie? Możesz przyszedł czas na to, aby sięgnąć po perfumy niszowe. Dowiedz się, czym są niszowe zapachy, dla kogo są przeznaczone i na jakie marki zwrócić uwagę.
Ostatnie wpisy
Jak uzyskać piękne rzęsy?
Jak uzyskać piękne rzęsy?