Nowa gwiazda TicToka i Instagrama. Ma 81 lat i na zmotywuje Cię do bycia fit!

Nowa gwiazda TicToka i Instagrama. Ma 81 lat i na zmotywuje Cię do bycia fit!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Erika Rischko ma 81 lat i rozpoczęła swoja przygodę z mediami społecznościowymi wraz z początkiem pandemii. Seniorka nie pozwoliła, aby zamknięcie w domu zmniejszyło jej werwę i zapał do działania, dlatego wpadła na genialny plan. Zaczęła dzielić się w sieci filmikami i zdjęciami na których pokazuje swoje codzienne treningi. Warto wiedzieć, że Erika, jak lubi siebie nazywać to „fitness junkie”, czyli osoba uzależniona od aktywności fizycznej. Sprawdź jej konta na TicToku i Instagramie i zmotywuj się do wskoczenie w sportowy dres!

Erika Rischko mieszka w Liechtensteinie i jest odpowiedniednikiem Ewy Chodakowskiej lub Anny Lewandowskiej, tyle że nieco od nich straszą, co nie zmienia faktu, że znakomicie motywuje swoimi wpisami do działania. Celem seniorki jest zachęcenie wszystkich do wspólnych treningów. Erica stała się prawdziwym fenomenem w sieci, a jej filmiki są viralami. Pierwsze nagrania, które udostępniła mają już prawie 2 miliony wyświetleń na TicToku. Wydaje się, że media społecznościowe są przeznaczone głównie dla młodzieży, a odnajujdą się na nich również osoby 80+!

81-latka gwiazdą internetowego świata fitness

Zamknięcie siłowni i innych obiektów sportowych było dla wielu z nas ogromnym ciosem. Zwłaszcza dla osób, które kochają aktywność fizyczną i nie wyobrażają sobie bez niej życia. Jedną z takich osób jest Ericka Rischko, która na początku pandemii zaczęła inspirować innych do podjęcia wspólnych treningów. Na początku były to układy taneczne, później Ericka skupiła się na treningach fitness. Sama jest zaskoczona tym, że jej filmiki stały się tak popularne w sieci!

Przeczytaj też: 3 DOJRZAŁE KOBIETY, KTÓRE WARTO OBSERWOWAĆ NA INSTAGRAMIE

Zdjęcie główne: stokkete/ stock.adobe.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*