Te sneakersy były uwielbianie przez księżną Dianę! Noszą je również Hailey Biber, Emma Watson oraz Kasia Tusk

Te sneakersy były uwielbianie przez księżną Dianę! Noszą je również Hailey Biber, Emma Watson oraz Kasia Tusk
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Modowe wybory księżnej Diany do dziś są inspiracją dla wielu kobiet. Lady D. była prawdziwą mistrzynią noszenia casualowych ubrań w gustowny i nonszalancki sposób. To za jej sprawą w modzie od lat są sportowe bluzy, kolarki, spodnie o kroju mom jeans czy charakterystyczne sneakersy. Sprawdź dlaczego jest to z pewnością model warty uwagi, zwłaszcza jeśli uwielbiasz proste i minimalistyczne stylizacje.

Sneakersy Superga – połączenie stylu z wygodą i komfortem

Buty uwielbiane przez Diane to tenisówki stworzone przez firmę obuwniczą z bardzo długi doświadczeniem na rynku. Jest to marka Superga, która specjalizuje się w butach na charakterystycznej, gumowej podeszwie. Można je nosić w bardzo różnych połączeniach stylizacyjnych, gdyż obronią się zarówno w sportowym, jak i bardziej casualowym wydaniu.

Ulubione tenisówki gwiazd

Nie tylko księżna Diana doceniła prostotę i kunszt wykonania modnych tenisówek. W takich butach można było zobaczyć najlepiej ubierające się gwiazdy z Hollywood, Londynu czy nawet z Polski.

W butach Superga można było zobaczyć już Hailey Biber, Emmę Watson, Alexę Chung czy Kasię Tusk. Swoją parę w kolorze śmietankowym ma również księżna Kate.

Przeczytaj też: Julian Parker/ UK Press/ Getty Images

Zdjęcie główne: DZIĘKI TYM 4 TRIKOM BĘDZIESZ ZAWSZE WYGLĄDAĆ STYLOWO, NIEZALEŻNIE OD WIEKU

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*